Střešní nosič Front Runner Slimline II pro VW Crafter (model do r.v. 2017) s originálními lyžinami vysoký
Kód: KRVC004T

Související produkty
Detailní popis produktu
Střešní nosič FRONT RUNNER Slimline II (vysoký) o celkové hloubce 2772 mm pro vůz Volkswagen Crafter s originálními lyžinami obsahuje větrný deflektor (sada) a 8 montážních nožiček. Tato vyšší sada má prostor pro montáž střešních nosičů Front Runner nebo jiného kompatibilního příslušenství pod nosičem. (Příčky nosiče jsou opatřeny drážkami pro šrouby M8). Všechny sady nosičů Front Runner obsahují instalační pokyny a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vozidlo. 
- Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů nosiče se vkládají standardní 8 mm šrouby.
Sada obsahuje:
4 x FASS024 - Sada patek / 70 mm - 80 mm
4x RRAC940 - Sada T-šroubů pro Mercedes Bens Sprinter Slimpro Van
1x RRSTM14 - Nosič SLII - 1475 mm (š) x 2772 mm (h)
1x WDST009 - Deflektor větru 20 mm, pár s širokým okrajem / 1345 mm (š)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slimeline II |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Nosič š/h: | 1475 / 2772 mm |
| Deflektor větru 20 mm, pár s širokým okrajem / š: | 1345 mm |
| Material: | vysoce pevná ocel, hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem |
| Pouze pro: | Model VW Crafter |
| Přibližná hmotnost při instalaci: | 45,47 kg |
| Přepravní hmotnost: | 51 kg |
| Barva: | černá |
