Střešní nosič Front Runner Slimline II pro VW T5 / T6 Transporter SWB s originálními OEM lyžinami 2003➔
Kód: KRVT014T
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Související produkty
Detailní popis produktu
Střešní nosič FRONT RUNNER Slimline II o celkové hloubce 2570 mm pro vůz Volkswagen T5 Transporter SWB (2003➔) obsahuje větrný deflektor (sada) a 8 patek, které využívají odolnou, ale lehkou ocelovou konstrukci a černý práškový lak. Všechny sady nosičů Front Runner obsahují instalační pokyny a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vozidlo.
- Do T-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů nosiče se vkládají standardní 8 mm šrouby.
Sada obsahuje:
4x FASS028 - Sada montážních patek (pár) / 75 mm - 85 mm
1x RRSTJ13 - Střešní nosič SLII - 1425 mm (š) x 2570 mm (h)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slimeline II |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Nosič š/h: | 1425 / 2570 mm |
| Material: | vysoce pevná ocel, hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem |
| Pouze pro: | Volkswagen T5 / T6 Transporter SWB 2003➔ |
| Přibližná hmotnost po instalaci: | 39,69 kg |
| Přepravní hmotnost: | 37,6 kg |
| Barva: | černá |
