Střešní stan Front Runner
Kód: TENT031

Související produkty
Detailní popis produktu
Střešní stan FRONT RUNNER je ideálním řešením pro outdoorové dobrodružství a nabízí pohodlné spaní pro dva. Rozkládací stan s měkkou skořepinou se pyšní profilem 33 cm a váží pouhých 43 kg, takže je ideální pro všechny typy pozemních aktivit. Mechanismus stanu je testován na mnohonásobné otevírání/rozkládání - zavírání/skládání. Stan byl navržen tak, aby se dal postavit a složit jedním plynulým pohybem. Plachta z poly-bavlněného RIPSTOP materiálu s gramáží 260 g je plně voděodolná. Vrchní celta stanu je z UV odolného polyesteru typu oxford 400D. Základna stanu je z hliníkového rámu, podlaha stanu je potažena fólií s pěnovým jádrem o síle 6 cm poskytuje jednak maximální pohodlí, ale hlavně tepelnou izolaci přicházející od spodu při kempování v chladném počasí. Stan TENT031 je opatřen větracími okny uzavíratelnými na zipy. Okna lze otevírat i částečně tak, jak to umožňuje rozsah zipů. Uvnitř stanu jsou dvě kapsy o rozměrech 340 x 220 mm pro uložení osobních věcí. Součástí dodání je potřebný kit pro upevnění k vašemu vozidlu, včetně montážních lišt a univerzálních montážních desek. Složený stan je opatřen pevným PVC obalem o gramáži 650 g, který se snadno navléká na složený stan a chrání jej při přepravě. Obal se upíná na složený stan pomocí stahovacích popruhů, které lze použít bočně, zprava doleva nebo zepředu dozadu. Stahovací popruhy jsou součástí dodávky stanu stejně jako skládací hliníkový žebřík o nosnosti 180 kg, který lze v případě poškození a ztráty objednat samostatně jako náhradní díl.

Základní vlastnosti a vnější vzhled
- Otevírání jedním plynulým pohybem, který vytvoří okamžitý prostor pro spaní.
- Montáž na horní část střešního nosiče Front Runner.
- Pohodlné spaní pro 2 a více osob.
- Tělo stanu je vyrobeno z voděodolné poly-bavlněné RIPSTOP tkaniny o váze 260 g.
- Plně krycí plachta je vyrobena z polyesterové oxfordské tkaniny 400D. Lze ji rychle sundat nebo nasadit podle potřeby pomocí praktických bočních rychloupínacích přezek.
- Odolnost proti vodnímu sloupci 2000 mm.
- Kvalitní základna s hliníkovým rámem, plachtou a hustým pěnovým jádrem poskytuje pevný, izolovaný základ.
- Pohodlná pěnová matrace s vysokou hustotou o tloušťce 6 cm. Matrace má omyvatelný potah z polyesterové oxfordské tkaniny odolné proti vlhkosti a plísním.
- Montážní kolejnice, která je součástí balení lze umístit podélně nebo napříč dle potřeby.
- Dvě zavěšené kapsy o rozměrech 34 × 22 cm poskytují dostatek prostoru pro osobní předměty.
- Boční okna lze uzavřít pomocí zipu.
- Vysoce pevný potah stanu z nylonu 650 g potažený PVC chrání stan při skladování a přepravě.
- Součástí je výsuvný hliníkový žebřík s nosností žebříku 180 kg. Pokud je výška montáže stanu vyšší než 2 metry, budete potřebovat prodloužený žebřík.
- Možnost přidání přístřešku pod stan – Roof Top Tent Annex, který se snadno zasune do vodicí lišty základny stanu.
-
Součástí jsou univerzální montážní desky a veškerý potřebný spojovací materiál.

Obsah balení:
1 x střešní stan
1 x tropiko
1 x matrace
1 x kryt stanu
1 x posuvný žebřík
1 x sada tyčí
1 x sada montážních čepů
1 x kryt střešního stanu

Pro tento stan lze objednat originální příslušenství Front Runner: Montážní sada pro stan Front Runner 4dílná, Montážní sada pro stan Front Runner 4dílná - vysoká, Montážní sada pro stan Front Runner 4dílná s rychloupínacím mechanismem, Markýza Front Runner pro střešní stan, Žebřík k prodloužení vstupu do stanu Front Runner,
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní stany |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Rozměry zavřeného stanu (s krytem a žebříkem) v/š/h: | 330 / 1245 / 1330 mm |
| Rozměry zavřeného stanu (bez krytu a žebříku): | 216 / 1220 / 1295 mm |
| Vnější rozměry s plachtou proti dešti: | 1330 / 2290 / 3330 mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 1168 v nejvyšším bodě / 1295 / 2438 mm |
| Rozměry matrace v/š/h: | 60 / 1210 / 1990 mm |
| Vodní sloupec: | 2000 mm |
| Hmotnost bez žebříku a krytu: | 43 kg |
| Hmotnost včetně žebříku a krytu: | 47 kg |
| Nosnost: | 270 kg |
| Tělo stanu: | vodoodpudivá poly-bavlna 260g 600D ripstop |
| Plachta: | voděodolná, UV odolná 400D polyester oxford |
| Potah matrace: | pratelný polyester oxford |
| Výplň matrace: | 60 mm PU pěna s vysokou hustotou |
| Kryt stanu: | PVC 650g |
| Základna: | hliníkové plechy a boční lišty s pěnovým jádrem |
| Žebřík: | hliník |
