Střešní zahrádka Front Runner Slimpro pro Fiat Ducato L4H2 / vysoká střecha (2014➔)
Kód: KVFR005T
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slimpro Van |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Material: | vysoce pevná ocel, hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem |
| Pouze pro: | Fiat Ducato L4H2 / vysoká střecha (2014➔) |
| Rozměry namontovaného střešního nosiče: | 127 / 1565 / 3928 mm |
| Větrný deflektor 30 mm široký pár: | ano |
| Přibližná hmotnost po instalaci: | 42,17 kg |
| Přepravní hmotnost: | 46,35 kg |
| Barva: | černá |
