Střešní zahrádka Front Runner Slimpro pro VW Crafter L4H2 / standardní střecha (2017➔)
Kód: KVVC002T
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
- Kompatibilní se standardními střešními dodávkovými vozidly Volkswagen Crafter (L4 H2 MWB ) (2017➔) s délkou vozidla 6836 mm
- Rozměry nosné plochy: 3928 mm (D) x 1456 mm (Š)
- 12 montážních patek se upevňuje do stávajících montážních bodů dodávky z výroby
- Přiložený držák lamel lze otočit pro nižší profil s výškou 116 mm nebo ponechat ve standardní konfiguraci s výškou 158 mm
- Kompatibilní s většinou bočního příslušenství Front Runner
- Lamely lze konfigurovat v libovolné rozteči pro umístění střešní klimatizace, větracích otvorů nebo jakéhokoli jiného příslušenství
- Průvodce montáží a veškerý montážní komponenty jsou součástí dodávky. Není nutné žádné vrtání ani úpravy
Obsah balení
5x FAVF005 - Sada patek Volkswagen Crafter Van Rack / 65mm
1x FAVF006 - Sada patek nosiče Volkswagen Crafter Van / 90 mm
2x RRAC207 - Sada pro připojení střešního nosiče (pár)
2x RRAC208 - Koncové krytky bočních profilů střešního nosiče (pár)
5x RRNS1345 - Úzká lišta / 1345 mm (pár)
1x SPVT001 - Boční profil nosiče pro dodávku / 1156 mm
2x SPVT002 - Boční profil nosiče pro dodávku / 1358 mm
1x WDST013 - Deflektor větru pro střešní nosič s okrajem 30 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slimpro Van |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Material: | vysoce pevná ocel, hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem |
| Pouze pro: | VW Crafter L4H2 / standardní střecha (2017➔) |
| Rozměry namontovaného střešního nosiče: | 158 / 1456 / 3928 mm |
| Větrný deflektor 30 mm široký pár: | ano |
| Přibližná hmotnost po instalaci: | 45,63 kg |
| Přepravní hmotnost: | 44,35 kg |
| Barva: | černá |
