Střešní zahrádka Front Runner Slimpro pro VW Crafter L5H2 / standardní střecha (2017➔)
Kód: KVVC003T
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slimpro Van |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Material: | vysoce pevná ocel, hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem |
| Pouze pro: | VW Crafter L5H2 / standardní střecha (2017➔) |
| Rozměry namontovaného střešního nosiče: | 158 / 1456 / 4534 mm |
| Větrný deflektor 30 mm široký pár: | ano |
| Přibližná hmotnost po instalaci: | 51,14 kg |
| Přepravní hmotnost: | 51,35 kg |
| Barva: | černá |
