Termo hrnek Dometic THM 450 ml, MOSS
Kód: 9600050903

Detailní popis produktu

Vakuově izolovaný hrnek Dometic THM45 udržuje nápoje při dokonalé teplotě. Hrnek je vyroben z robustní nerezavějící oceli pro aktivní životní styl a plastové víko lze zatlačit tak, aby se zabránilo rozlití nápoje. Víko se dodává s odnímatelným těsněním pro snadné čištění. Nepropustný, vhodný do myčky na nádobí a neobsahuje BPA. Díky robustnímu provedení jsou Dometic nádoby na nápoje ideální pro použití v přírodě. Nádoby se pohodlně čistí, snadno používají a mohou se použít pro horké i studené nápoje.
- Vhodné pro všechny standardní držáky na sklenice
- Dvojitá izolace stěn udržuje nápoje teplé 6 hodin nebo studené 12 hodin
- Odolné provedení s pohodlným ergonomickým designem
- Bez BPA
- Vhodné do myčky nádobí
Díky odolnému provedení a vysoce kvalitní nerezavějící oceli vydrží nádoby na nápoje Dometic roky používání a snižují potřebu nákupu jednorázových lahví a sklenic, což přispívá k udržitelnějšímu světu a snižování plastového odpadu v přírodě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termohrnky a termoláhve |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 7315091467902 |
| Celkový objem: | 450 ml |
| Vnější rozměry v/š/h: | 131 / 89 / 89 mm |
| Izolace: | dvoustěnná izolace (vakum) |
| Čistá hmotnost: | 0,4 kg |
| Barva: | moss |
