Termo láhev Dometic THRM 900 ml, ORCHID
Kód: 9600050888
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu

Vakuově izolovaná láhev Dometic THRM90 udržuje nápoje při dokonalé teplotě. Láhev je vyroben z robustní nerezavějící oceli byla pečlivě vybrána tak, aby se zajistila její dlouhá životnost, snadné čištění a vysoká úroveň hygieny. Nepropustná, vhodný do myčky na nádobí a neobsahuje BPA. Díky robustnímu provedení jsou Dometic nádoby na nápoje ideální pro použití v přírodě. Nádoby se pohodlně čistí, snadno používají a mohou se použít pro horké i studené nápoje.

- Volitelně k dispozici i jiné typy uzávěrů
- Dvojitá izolace stěn udrží nápoje teplé 12 hodin nebo studené 24 hodin
- 360° víčko jednoduše klikněte pro otevření a pijte v jakékoli poloze
Díky odolnému provedení a vysoce kvalitní nerezavějící oceli vydrží nádoby na nápoje Dometic roky používání a snižují potřebu nákupu jednorázových lahví a sklenic, což přispívá k udržitelnějšímu světu a snižování plastového odpadu v přírodě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termohrnky a termoláhve |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 7315091467759 |
| Celkový objem: | 900 ml |
| Vnější rozměry v/š/h: | 257 / 92 / 92 mm |
| Izolace: | dvoustěnná izolace (vakum) |
| Čistá hmotnost: | 0,41 kg |
| Barva: | orchid |
