Termo láhev s integrovaným brčkem a popruhem Dometic STRAW 650 ml, OCEAN
Kód: 97000171501
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu


Vakuově izolovaná láhev Dometic Straw 650 ml udržuje nápoje při dokonalé teplotě. Láhev je vyrobená z robustní nerezavějící a recyklované oceli, plastové víko lze zatlačit tak, aby se zabránilo rozlití nápoje. Víko se dodává s odnímatelným těsněním pro snadné čištění. Nepropustný, vhodný do myčky na nádobí a neobsahuje BPA. Díky robustnímu provedení jsou Dometic nádoby na nápoje ideální pro použití v přírodě. Nádoby se pohodlně čistí, snadno používají a mohou se použít pro horké i studené nápoje.

- dvouvrstvá nerezová ocel, měděný povlak a vakuová izolace z 90 % recyklované oceli
- integrované brčko, magnetický a nepropustný odklápěcí uzávěr
- praktická rukojeť pro nošení na popruhu

- modulární systém umožnuje snadno vyměnit za jiný tvar víka
- uvnitř jsou vyraženy mililitrové a uncové značky pro snadné sledování spotřebovaného množství
- dvojité těsnění zabraňuje úniku
Zobrazení v realitě AR

Láhev si můžete prohlédnout ve 3D a umístit jej do svého okolí použitím rozšířené reality. Podporuje Iphone IOS 12+ případně Android 9.0+

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termohrnky a termoláhve |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Celkový objem: | 650 ml |
| Vnější rozměry v/š/h: | 257,05 / 82,04 / 82,04 mm |
| Izolace: | dvoustěnná izolace (vakum) |
| BPA: | od dna až po víko – je bez BPA (BPA FREE) |
| Čistá hmotnost: | 0,6 kg |
| Barva: | ocean |
