Termo láhev s integrovaným brčkem a popruhem Dometic STRAW 650 ml, SLATE
Kód: 97000171497
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu


Vakuově izolovaná láhev Dometic Straw 650ml udržuje nápoje při dokonalé teplotě. Láhev je vyrobená z robustní nerezavějící a recyklované oceli, plastové víko lze zatlačit tak, aby se zabránilo rozlití nápoje. Víko se dodává s odnímatelným těsněním pro snadné čištění. Nepropustný, vhodný do myčky na nádobí a neobsahuje BPA. Díky robustnímu provedení jsou Dometic nádoby na nápoje ideální pro použití v přírodě. Nádoby se pohodlně čistí, snadno používají a mohou se použít pro horké i studené nápoje.

- dvouvrstvá nerezová ocel, měděný povlak a vakuová izolace z 90 % recyklované oceli
- integrované brčko, magnetický a nepropustný odklápěcí uzávěr
- praktická rukojeť pro nošení na popruhu

- modulární systém umožnuje snadno vyměnit za jiný tvar víka
- uvnitř jsou vyraženy mililitrové a uncové značky pro snadné sledování spotřebovaného množství
- dvojité těsnění zabraňuje úniku
Zobrazení v realitě AR

Láhev si můžete prohlédnout ve 3D a umístit jej do svého okolí použitím rozšířené reality. Podporuje Iphone IOS 12+ případně Android 9.0+

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termohrnky a termoláhve |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Celkový objem: | 650 ml |
| Vnější rozměry v/š/h: | 257,05 / 82,04 / 82,04 mm |
| Izolace: | dvoustěnná izolace (vakum) |
| BPA: | od dna až po víko – je bez BPA (BPA FREE) |
| Čistá hmotnost: | 0,6 kg |
| Barva: | slate |
