Termoelektrická autochladnička Dometic CoolFun SCT26 12/24V
Kód: 9600000485
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Související produkty
Detailní popis produktu
Termoelektrická autochladnička Dometic SCT 26 je mobilní box určený pro univerzální použití s možností napájení na 12V nebo 24V DC. Chladicí účinek až 18°C pod okolní teplotu zajišťuje termoelektrický systém zabudovaný ve víku. Chladnička je vybavena pro připojení ve vozidle kabelem se zástrčkou do autozapalovače. Chladnička je opatřena madlem pro snadný přenos a madlo zajišťuje také funkci aretace otevřeného víka. Kombinace světle šedé a černé barvy. Přednosti jsou příznivá pořizovací cena a velmi dobře řešený vnitřní prostor.


DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor DOMETIC pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termoelektrické autochladničky HOBBY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4015704255010 |
| Objem mrazící přihrádky/boxu: | 25 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 398 / 395 / 295 mm |
| Napětí: | 12/24 V DC |
| Chladicí účinek: | 18°C pod okolní teplotu |
| Chladicí výkon v souladu s ISO5151: | 12V 47W / 24V 55W |
| Lze vložit: | 1,5 a 2 ltr. PET |
| Chladivo: | Peltier |
| Energetický štítek: | D |
| Klimatická třída: | ST |
| Izolace: | EPS (polystyren) |
| Hmotnost: | 3,7 kg |
| Barva: | šedá |
| Certifikace: | ECER10; GS |
