Termoelektrická autochladnička IGLOO IE27 12/230V 27L
Kód: 9620013369
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu

Termoelektrická autochladnička IGLOO IE27 12/230V 26L je dostatečně odolná chladnička pro venkovní použití. IGLOO IE 27 lze napájet z vozidla s palubním napětím 12V DC (autozapalovač) anebo z hlavní sitě 230V AC. Kompaktní rozměry a objem 24 litrů nabízejí místo pro vzpřímenou láhev o objemu 1,5 l nebo 38 plechovek na nápoje o objemu 0,3 l.
Pro snadnou manipulaci je autochladnička doplněna madlem. Napájecí kabely lze přehledně uložit do přihrádky do otvoru ve víku. Systém dvojitého ventilátoru a velkorysá izolace zajišťují silný chladicí účinek až 20 °C pod okolní teplotou. V režimu střídavého proudu zajišťuje režim Eco nižší spotřebu energie při sníženém chladicím výkonu. 

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termoelektrické autochladničky HOBBY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Celkový objem: | 26 litrů |
| Napětí: | 12 / 230V |
| Chladicí účinek: | 20°C pod okolní teplotu |
| Termostatická regulace chlazení: | ano |
| Připojení: | 1 X DC kabel do autozapalovače, 1 x síťový kabel |
| Lze vložit: | 1,5 l PET |
| Délka DC kabelu: | 1,8 m |
| Délka AC kabelu: | 1,4 m |
| Izolace: | PUR |
| Čistá hmotnost: | 4,2 kg |
| Barva: | modrá |
| Certifikace: | CE, EMC, E (homologace) |
