Vestavná kompresorová autochladnička Vitrifrigo C25L, černá
Kód: 0400-0561

Detailní popis produktu

Vestavná autochladnička Vitrifrigo C25L (chromelock) je vybavena hermeticky uzavřeným kompresorem SECOP BD 1,4F s ochranou proti hlubokému vybití baterie. Kompresorovou jednotku lze odejmout a umístit do vzdálenosti 1,5 m od lednice. Lednice je vybavena vnitřním osvětlením LED. Dveře s magnetickým těsněním nabízejí možnost záměny pantů dveří (levé/pravé). Klika dveří je navíc vybavena inovativním integrovaným systémem „polohy ventilace“ , který umožňuje částečné otevření během doby nečinnosti.


- Spolehlivé a bezpečné zavření dveří
- Elegantní kovový povrch testovaný na více než 100 000 cyklů otevření a zavření

- Možnost připojení i na 230V AC (na vyžádání)
- Integrovaná „poloha ventilace“
- Nový vysoce intenzivní systém LED osvětlení
Pozn.
K uvedené chladničce lze objednat montážní rámeček (není součástí dodávky, volitelné příslušenství), který umožňuje zapuštění chladničky do nábytku (v rovině s nábytkem), nebo se dveřmi předsazenými před stěnu nábytku, tzv. dveře jsou přiznány.
Společnost DALIX, s.r.o. je dovozcem a distributorem Vitrifrigo pro ČR a má zajištěny dodávky náhradních dílů pro záruční i pozáruční servis. Garance servisu firmou DALIX
.jpg)
S ohledem na charakter produktu a způsob standardní přepravy nabízíme tzv. bezpečnou přepravu produktu. Zboží je uloženo a přepravováno na paletě a tím je zabráněno mechanickému poškození nevhodnou manipulací. Služba je zpoplatněna částkou 600,- Kč bez DPH / v případě, že u produktu je doprava zdarma, dopravu neplatíte.
Toto zboží zasíláme pouze bezpečnou přepravou TOPTRANS. Možné i vyzvednutí zboží přímo na prodejně. Nelze jej zaslat klasicky kurýrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné kompresorové autochladničky Vitrifrigo |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Celkový objem: | 25 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 442 / 420 / 322 mm |
| Napětí: | 12/24V DC (připojení na 230V AC na vyžádání) |
| Termostatická regulace chlazení: | manuální |
| Výkon: | 34 W |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Ochrana baterie: | ano |
| Otevírání dveří: | jednodveřové přední |
| Oboustranné dveře: | ano |
| Povrchová úprava dveří: | laminát |
| Kompresorová jednotka: | externí |
| Materiál: | dveřní rám a vnitřek z plastu, obal z ocelového plechu |
| Izolace: | PUR |
| Čistá hmotnost: | 13 kg |
| Barva: | černá |
| Certifikace: | CE, homologace |
