Vestavná mobilní kompresorová chladnička/mraznička Dometic RC 10.4T 90 - 12V
Kód: 9600050783

Detailní popis produktu
Integrovaný přední ventilační panel kompresorové chladničky řady 10 umožňuje instalaci bez potřeby dalšího větracího otvoru v zadní části chladničky. Díky tomuto inovativnímu řešení je RC 10.4 ideální pro lodě nebo pro projekt přestavby dodávky. Zejména oblíbená skříňová dodávka Fiat Ducato obytné vozy stejného designu mohou být dodatečně vybaveny tímto vynikajícím chladicím zařízením.
Atraktivní model kompresorové chladničky Dometic řady RC10.4 je osazen hermeticky uzavřeným, vysoce výkonným kompresorem s integrovanou řídící elektronikou, podpěťovou ochranou - elektronickou. RC10.4 T svými rozměry nahrazuje předešlé modely lednic Dometic a vybrané modely lednic THETFORD. Chladnička je určena ke chlazení, hlubokému mražení (mrazicí přihrádka) a k uchovávání potravin. Kompresorová chladnička je určena k provozu na napájení stejnosměrným proudem (12 V DC). Malé zástavbové rozměry a zabudovaný čelní větrací panel u kompresorových ledniček řady RC umožňují montáž bez samostatného větracího otvoru v zadní části chladničky. Tímto inovativním řešením je tento model ideální při přestavbě dodávkového vozidla nebo vestavby do lodí. Kompresor, který pracuje na 12 V DC je ve srovnání s absorpčními modely energeticky velmi úsporný. Díky funkci Boost je možné rychle ochlazovat vložené potraviny. V noci pracuje velmi tiše a ekonomicky ve vhodném režimu.
Integrované hliníkové madlo pro otevírání dveří je vybaveno dvoubodovým zamykacím systémem. Madlo v celé délce dveří elegantně kontrastuje na vysoce lesklých černých dveřích. Dekor dveří je výměnný.

Dvojité pantové dveře: otevírají se doleva a doprava bez výměny pantu.
Patentovaná vyjímatelná mrazicí přihrádka (otevřená ve spodní části).
Snadné ovládání díky intuitivnímu TFT displeji a otočnému knoflíku

- Hluboké mražení se spolehlivou kompresorovou technologií i při pokojové teplotě až 43°C
- Stylová hliníková madla dveří zabírají stejnou celkovou výšku chladničky
- Vnitřní ventilační systém: nejsou potřeba žádné další ventilační štěrbiny
- Příjemně tichý chod v nočním režimu a rychlé chlazení s funkcí boost

Pozn: TFT displej je způsob vykreslení obrazu LCD. Ten je vytvořen prostřednictvím tenkého tranzistorového filmu. ... Zkratka TFT vychází z anglického spojení "thin film transistor"; LCD zase z "liquid crystal display". LED je aktivní zobrazovací zařízení, kde hlavním aktivním prvkem jsou světelné diody, takzvané LED (Light Emitting Diode)

DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor DOMETIC pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné autochladničky Dometic - lodě, karavany |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5999024870148 |
| Celkový objem: | 83 litrů |
| Objem mrazící přihrádky/boxu: | 7,5 litrů |
| Objem chladícího prostoru: | 75,5 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 975 / 420 / 485 mm |
| Výkon: | 45 W |
| Termostatická regulace chlazení: | ano |
| Napětí: | 12V DC |
| Připojení: | volné vodiče |
| Ochrana baterie: | ano |
| Chladivo: | R134a |
| Hlukové emise: | režim PERFORMANCE 42dB(A), Quiet 39dB(A) |
| Čistá hmotnost: | 21,4 kg |
| Barva: | Černá |
| Certifikace: | CE, EMC, E (homologace) |
