Vestavná výsuvná kompresorová autochladnička / autolednice Dometic CoolMatic CD 30, 12/24V, bílá
Kód: 9620018265

Související produkty
Detailní popis produktu
Kompresorová autochladnička Dometic CD-30 je osazena hermeticky uzavřeným kompresorem BD35F s integrovanou řídící jednotkou, ochranou baterie proti vybití a přepólováním. Autolednička je vybavena mechanickým termostatem. Vnitřní prostor je ucelený, šuplík je opatřen pojezdovými kolečky a je celý výsuvný. Do lednice lze umístit lahve naležato. Autolednička je uzpůsobena pro přeložení kompresorové jednotky, dle potřeby a typu vozidla, na pravou či levou stranu.
Ukázka přeložení kompresorové jednotky na jednu ze dvou možných stran. Stejné řešení jak pro černou, bílou i nerezovou verzi modelu CD-30.
nastavení teploty otočným termostatem:

Kompresor lze odejmout a uložit až 1,5 m vzdáleně od autochladničky. Takto je využita maximální zástavbová hloubka boxu.


Naše hodnocení
CD30 dříve vyráběná pod označením WAECO COOLMATIC CD30 je mnoho let ve výrobním programu pro svou spolehlivost a bezproblémový provoz. Jednoduché ovládání patří k výhodám tohoto modelu a právem patří k bestselleru na trhu zásuvkových autochladniček. Po celou dobu působnosti naší společnosti na trhu s autochladničkami budeme velmi těžko hledat nějaký kousek, který byl u nás na opravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné autochladničky Dometic - lodě, karavany |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 7315091482233 |
| Celkový objem: | 30 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 250 / 440 / 560 mm (730 vč. kompresoru) |
| Chladicí účinek: | +12°C až -2°C |
| Termostatická regulace chlazení: | ano, manuální termostat |
| Výkon: | 40 W |
| Jmenovité vstupní napětí: | 12/24V DC |
| Galvanická izolace: | PU polyuretanová pěna, bezfreonová |
| Vnitřní osvětlení: | ne |
| Ochrana baterie: | ano |
| Chladivo: | R134a |
| Délka kabelu: | volné vodiče cca 30 cm |
| Klimatická třída: | N (EN62552) |
| Potenciál skleníkových plynů (GWP): | 1430, Ekvivalent CO2, [t] 0,05 |
| Čistá hmotnost: | 19,3 kg |
| Barva: | černá a bílá |
| Certifikace: | CE, ECER10 |

