Kompresorová autochladnička / autolednice Dometic CDF2-36
Kód: 9600028780

Související produkty
Detailní popis produktu
Nový model kompresorové autochladničky/automrazničky Dometic z úspěšné řady CDF. Kompresorová autochladnička/automraznička Dometic CoolFreeze CDF2-36 má hermeticky uzavřený kompresor s integrovanou řídící jednotkou, ochranou baterie proti vybití a přepólování. Ovládání autoledničky pomocí membránového ovladače s LED indikací. Autochladnička se dá upevnit za zářezy pro bezepčnostní pás a je vybavena vnitřním osvětlením. Kompresorová autochladnička DOMETIC CDF2-36 s teplotním rozsahem +10°C až -15°C (při okolní teplotě +16°C až +32°C) a vnitřním objemem 31 litrů. Chladničku lze provozovat ve vozidle na 12/24V DC. Tento výkonný chladící a mrazící box uchovává potraviny a nápoje při teplotě +10 °C až -15 °C. Vylepšené víko s robustním pantem a praktickým tvarem západky má rovný povrch, který lze použít jako stolek.
Poznámka: Pokud je okolní teplota vyšší než 32°C, nelze dosáhnout minimální teploty.

- stmívatelný digitální displej teploty
- optimalizovaný vnitřní prostor
- energeticky úsporné LED osvětlení

- textilní rukojeti pro praktické přenášení
- snadné sejmutí víka pro pohodlné čištění vnitřního prostoru
- pouze pro připojení 12/24V DC, v případě zapojení na 230V AC se dokupuje adaptér (najdete pod produktem související produkty)

DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor DOMETIC pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy CDF, CFF |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4015704286922 |
| Celkový objem: | 31 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 398/ 339/ 562 mm |
| Chladicí účinek: | +10 až -15ºC |
| Napětí: | 12/24V DC |
| Lze vložit: | 2x 1,5l lahve |
| Vnitřní koš: | ne |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Ochrana baterie: | ano |
| Chladivo: | R134a (38g) |
| Klimatická třída (EN 62552): | N |
| Izolace: | PUR |
| Čistá hmotnost: | 10,5 kg |
| Barva: | tmavě šedá s kombinací světle šedé |
| Certifikace: | UKCA; CE; EMC; GS |
