AC napájecí síťový kabel Dometic 230V pro kompresorové autolednice
Kód: 3100004

Související produkty
19 litrů, série ICF, 12/24V DC a 110-240V AC, tmavě modrá s kombinací šedé
32 litrů, série ICF, 12/24V DC a 110-240V AC, tmavě modrá s kombinací šedé
39 litrů, série ICF, 12/24V DC a 110-240V AC, tmavě modrá s kombinací šedé
59 litrů, série ICF, 12/24V DC a 110-240V AC, tmavě modrá s kombinací šedé
31 litrů, série MCF, 12/24V DC a 110-240V AC, 3stupňová ochrana baterie, LED světlo, snadné přenášení, bezproblémová regulace teploty, +10°C až...
38 litrů, série MCF, 12/24V DC a 110-240V AC, 3stupňová ochrana baterie, LED světlo, snadné přenášení, bezproblémová regulace teploty, +10°C až...
58 litrů, série MCF, 12/24V DC a 110-240V AC, 3stupňová ochrana baterie, LED světlo, snadné přenášení, bezproblémová regulace teploty, +10°C až...
13 litrů, série CFF, 12/24V DC a 100-240V AC, černá s kombinací světle šedé
19 litrů, série CFF, 12/24V DC a 110-240 V AC, černá s kombinací světle šedé
21 litrů, série CFF, 12/24V DC a 100-240V AC, černá s kombinací světle šedé
34 litrů, série CFF, 12/24V DC 100 - 240V AC, černá s kombinací světle šedé
44 litrů, série CFF, 12/24V DC 100 - 240V AC, černá s kombinací světle šedé
70 (30/40) litrů, série CFF, dvouzónová chladnička, 12/24V DC a 100-240V AC, černá s kombinací světle šedé
28 litrů, série CFX2, 12/24 V DC a 100-240 V AC, 3stupňová ochrana baterie, LED světlo, mobilní aplikace, robustní konstrukce, nízká spotřeba energie,...
37 litrů, série CFX2, 12/24 V DC a 100-240 V AC, 3stupňová ochrana baterie, LED světlo, mobilní aplikace, robustní konstrukce, nízká spotřeba energie,...
45 litrů, série CFX2, 12/24 V DC a 100-240 V AC, 3stupňová ochrana baterie, LED světlo, mobilní aplikace, robustní konstrukce, nízká spotřeba energie,...
Detailní popis produktu
AC napájecí kabel Dometic 230V pro kompresorové autochladničky Dometic, Waeco. Délka 2m. Třížilový kabel je zakončený standardní zástrčkou.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní... |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Napětí: | 230V AC |
| Napětí max: | 250V max |
| Proudové zatížení: | max 10A |
| První konektor: | přímá vidlice 230V UNISCHUKO |
| Druhý konektor: | EURO IEC 60320 C13 zásuvka přímá |
| Průřez vodiče: | 3x 0,75mm2 |
| Délka kabelu: | 2m |
| Barva: | černá |
